Gimnazijos biblioteka dalyvavo akcijoje „Knygų Kalėdos“.  Jos metu surinktos 55 knygos. 

Dėkojame dalyviams, padovanojusiems knygas: mokytojoms Zinai Jarimavičienei, Rasai Matulevičienei, Laimutei Nekrošienei ir Rasai Sukackienei, 1b klasės mokinei Aistei Gražulytei, 1c klasės mokiniams Aelitai Brusokaitei, Augustui Lukoševičiiui, Saulei Murovjovaitei, Gretai Račiūtei, Paulinai Vasiliauskaitei, Erikui Vyšniauskui, Nojui Zigmantai, Gerdai Žilinskaitei, 2b klasės mokiniams Kamilei Bielytei, Liepai Čiplytei, Beatai Pauliukonytei, Arnui Paulevičiui, Vakarei Rubinaitei, 2c klasės mokiniams Viltei ir Viliui Karaliams, 3a klasės mokiniui Dovydui Bartusevičiui, 5a klasės mokinei Airidai Stankevičiūtei, 7b klasės mokinei Evai Inkin, 8c klasės mokinėms Eisvinai Davidonytei, Skaivai Koskutei, Živilei Stasionytei, IIb klasės  mokinei Deimantei Šimilevičiūtei bei 2c, 3a, 4b, 7b, 8b, Ic, IIa, IIb klasių mokiniams ir jų auklėtojoms. Visiems dalyviams įteikti Padėkos raštai.

IMAG0328

IMAG0330

IMAG0336

IMAG0338

IMAG0340

IMAG0342