2017 m. vasario 7 d. Kalvarijos gimnazijoje vyko civilinės saugos stalo pratybos „Kalvarijos gimnazijos darbuotojų veiksmai bei sugebėjimai vertinant susidariusią ekstremalią situaciją kilus susirgimų infekcinėmis ligomis pavojui“.

Pratybų tikslas: Įvertinti dalyvių pasirengimą analizuoti, vertinti bei priimti neatidėliotinus sprendimus susidarius ekstremaliai situacijai.

Direktoriaus pavaduotojas ūkiui ir bendriesiems klausimams Edmundas Razvickas pratybų dalyviams pristatė sąlygas apie tariamą ekstremalią situaciją.

Pratybų metu dalyviai analizavo ir vertino bei prognozavo ekstremalios situacijos galimus padarinius, mokėsi suderinti veiksmus renkant ir perduodant informaciją, siekė dirbti komandoje ir suvaldyti tokio pobūdžio ekstremalią situaciją. Pratybų metu buvo paruoštas veiksmų planas susidarius tokiai ar panašiai situacijai.

Stalo pratybos1