Kalvarijos gimnazija šiais metais švenčia dešimtuosius gimnazijos statuso suteikimo metus.

Šia proga  gegužės 3 – 5 dienomis gimnazijoje vyko renginiai, skirti šiai sukakčiai paminėti. Įvyko  netradicinė pamoka – viktorina „Išspręsk situaciją“. Kalvarijos kultūros centre buvo suorganizuotas  šokių festivalis „Norim šokt 2017”. Festivalyje, kuris šiais metais taip pat mini dešimties metų sukaktį, dalyvavo ne tik mūsų savivaldybės mokyklos, bet ir svečiai iš Marijampolės, Igliaukos, Padovinio.  Mokinių taryba organizavo Nominacijų teikimo baigiamąjį renginį, kurio metu apdovanoti patys šauniausi gimnazistai. Įteikti padėkos raštai mokiniams, dalyvavusiems  konkursuose, olimpiadose. Minint šią sukaktį, atidaryta fotografijų paroda „Laiko ratu“, kurioje per dešimtmetį užfiksuotos įdomiausios, įsimintiniausios akimirkos. Visą renginių ciklą užbaigė šventinis koncertas „Žvilgsniai į tave“, kurio metu sulaukėme gausaus būrio garbių svečių. Šventėje dalyvavo Kalvarijos savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius, švietimo ir ugdymo skyriaus vedėja Danutė Lisauskienė, seimo narys Kęstutis Mažeika, švietimo komiteto pirmininkas Jonas Kazys Dzirmeika, Kalvarijos garbės pilietis Jonas Ščeponis, girininkas Česlovas Mikulskas, Kalvarijos Švč. Mergelės Marijos vardo bažnyčios klebonas Gediminas Bulevičius, kultūros centro direktorė Laima Kupstienė, vaikų lopšelio – darželio „Žilvitis“ direktorė Loreta Krasauskienė. Gimnazijos bendruomenę pasveikinti atvyko Sangrūdos gimnazijos direktorė Vida Šalčiuvienė, Akmenynų pagrindinės mokyklos direktorė Alė Marija Sidarienė, Punsko Dariaus ir Girėno pagrindinė mokyklos ir gimnazijos direktorius Jonas Vydra. Klebonas Gediminas Bulevičius pašventino atnaujintą gimnazijos vėliavą, kuri, tikimės, ne prasčiau nei senoji jungs ir vienys gimnazijos bendruomenę. Šventiniame renginyje dalyvavo ne tik esami gimnazistai, tačiau savo pasirodymais džiugino ir buvę mokiniai.

20170509 103345

20170509 103522

20170509 134649

DSCF0665

DSCF0666

DSCF0674

DSCF0679

DSCF0687

IMG 3619

IMG 4099

IMG 6155

IMG 6166

IMG 6359

NP2

20170509 103345