Jau penkerius metus iš eilės mūsų gimnazijos mokiniai kviečiami dalyvauti respublikiniame pradinių klasių, o šiais metais ir ikimokyklinukų, kūrybinių darbų konkurse „Augdamas kuriu ir tave kartu kviečiu". Šiemet konkursas skirtas Piliakalnių metams paminėti.

Paruošėme keletą darbų: „Kaip atsirado piliakalniai“ (B.Pauliukonytė 2b kl.) , „Suvalkijos piliakalnių padavimai byloja...“ (V.Karaliūtė ir V.Karalius 2c kl.), "Suvalkijos piliakalnių iškasenos" (2b klasės mokinių komanda).

Projekto autorės ir sumanytojos - V. Pigagienė ir E. Poškevičienė -sukvietė visus konkurso dalyvius į Punią - mažąją Lietuvos kultūros sostinę 2017, kurioje vyko baigiamasis renginys.

Mūsų, 2b klasės mokinių, parengtas darbas "Suvalkijos piliakalnių iškasenos" tiriamųjų darbų grupėje paskelbtas III-iosios vietos laimėtoju. Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais, organizatorių bei rėmėjų atminimo dovanomis, visi konkurso dalyviai - padėkomis ir saldžiosiomis dovanėlėmis.

20170525 133521

20170525 133725

20170525 141619