Kalvarijos gimnazijos 6a ir 6b  klasių  mokiniai, kurie lanko neformaliojo švietimo pamokas „Pažink savo kraštą“ (vadovauja mokytoja D. Jonylienė), spalio  12 d.  dalyvavo netradicinėje pamokoje „ Žydų kultūros paveldas Kalvarijoje“.  

Mokiniai, keliaudami nuo Kalvarijos gimnazijos, S.Dariaus ir S.Girėno, Laisvės, Sodų bei Gėlių gatvėmis apžiūrėjo žydų tautos architektūrinį bei kultūrinį palikimą, kurį susiejo su šiandieninio gyvenimo realijomis.

  Mokiniai atliko užduotis, kurios padėjo suprasti, kad dabartis yra  nulemta praeities palikimo. Pamokos metu buvo ugdoma pagarba ir meilė savo krašto istoriniam palikimui, tradicijų puoselėjimui ir istorinės atminties išsaugojimui. Praeities puslapius atskleisti padėjo ilgametis  istorijos mokytojas Alvydas Totoris.

  Tokiomis pamokomis siekiama giliau ir plačiau pažvelgti į savo miesto istorinį, dvasinį lobyną, į neišsenkamą čia gyvenusių žmonių kūrybinę galią.

20171012 131148