Štai ir baigėsi dar vienos Knygų Kalėdos . 2017-ųjų metų akcijos šūkis – Dovanokime knygų SAVO bibliotekoms.

Mūsų gimnazijos bibliotekai mokiniai ir mokytojai padovanojo 36 knygas. Dėkojame 1a klasės mokiniams Elitai Puniškytei ir Joriui Zubavičiui, 1b klasės mokinei Elzei Palšytei, 2c klasės mokiniui Augustui Lukoševičiui, 3c klasės mokiniams Viltei Karaliūtei, Viliui Karaliui ir Justei Stanionytei, 4a klasės mokinei Modestai Audrai Mikalonytei, 5a klasės mokiniui Viliui Venslauskui, 6a klasės mokinei Airidai Stankevičiūtei, 8b klasės mokinei Kamilei Vaškevičiūtei, 1b klasei (mokytoja Asta Lisauskienė), 4a klasei (mokytoja Neringa Lukoševičienė), 5b klasei (auklėtoja Laima Burinskienė), 5c klasei (auklėtoja Rasa Sukackienė), 8a klasei (auklėtoja Vida Brogytė), IIc klasei (auklėtoja Gitana Malinauskienė), IIIb klasei (auklėtoja Vilma Bernatonytė), mokytojoms Vidai Brogytei, Astai Lisauskienei, Danutei Ramanuskienei, Vilijai Savčenkienei. Dar kartą nuoširdus ačiū visiems akcijos dalyviams, nes knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį.

                       Bibliotekininkės

IMAG0823

IMAG0826

IMAG0829