ŠIMTMETIS - sėkmės istorija, kurią kūrė visi Lietuvos žmonės ir užsienyje gyvenantys lietuviai – mūsų seneliai, proseneliai, tėvai, mes.

Daugelis savo šeimose turime dar gyvų prisiminimų apie signatarus, diplomatus, ūkininkus, partizanus, dvasininkus, sportininkus, mokytojus, Pasaulio teisuolius, Sąjūdžio dalyvius, mokslininkus ar savanorius. Tai mūsų herojai, mūsų Lietuva. Minėdami atkurtos Lietuvos šimtmetį norime, kad kiekvienas rastume savo ryšį, asmeninę istoriją, savo šventės emociją ir tradiciją. Švenčiame ne vieną datą, o Šimto metų sėkmės istoriją, kurią kūrėme visi. ŠIMTMEČIO proga gimnaziją puošė dailės mokytoja Sandra Raibikienė kartu su savo mokiniais bei gimnazijos mokinių taryba. Dėkojame Jiems už kūrybiškas idėjas ir kruopštumą!

DSC00242

DSC00392

DSC00395

DSC00397

DSC00407

DSC00410

DSC00415