Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir jos šimtąsias metines Kalvarijos gimnazijos bendruomenė minėjo vasario 15 d.

 Pirmosios pamokos metu gimnazijos bendruomenė  giedojo „Tautišką giesmę“, pertraukų metu mokiniai ir mokytojai rašė linkėjimus Lietuvai, pradinių klasių mokiniai žaidė sportinius žaidimus, skirtus paminėti Lietuvos šimtmetį.  Gimnazijos aktų salėje vyko renginys  „Mano širdis – šeima ir mokykla“, kuriame dalyvavo ir svečiai iš Trečiojo amžiaus universiteto - šokių kolektyvas „Aštuonnytis“.

Šiandienos herojus yra kiekvienas Lietuvos pilietis – aktyvus XXI amžiaus Lietuvos kūrėjas, suvokiantis, kad nuo jo kasdienių pastangų priklauso ne tik dabartis, bet ir būsimi Lietuvos valstybės ir tautos istorijos įvykiai. Dar kartą sakome AČIŪ Lietuvai ir visiems, kurie prisidėjo prie šios gražios šventės įgyvendinimo!

1

12

14

15

16

17

19

20