Kovo  7  d. Marijampolės  Jono Totoraičio progimnazijoje  vyko  Respublikinis  pradinių  klasių  mokinių piešinių  konkursas „Mano šimtmečio Lietuva“.  Jame dalyvavo Kalvarijos gimnazijos 1 klasės mokinės – Paulina Plečkaitytė (1a klasė, mokytoja J. Jakubonytė) ir Meda Kulbokaitė (1b klasė, mokytoja  A. Lisauskienė).

 Šio konkurso tikskas - kūrybinės raiškos formomis paminėti ir įamžinti Lietuvos šimtmečio atminimą. Darbai buvo vertinami atskirose klasių grupėse, atsižvelgiant į konkurso tikslą, idėjos originalumą, meninę raišką, darbo išbaigtumą. Iš kiekvienos klasių grupės buvo atrinkta po tris geriausius darbus. Džiaugiamės, jog pirmų klasių mokinių grupėje Kalvarijos gimnazijos 1b klasės mokinės Medos Kulbokaitės darbas laimėjo II vietą.

Piešinių konkurso dalyviai, atlikę darbus, buvo pakviesti  į aktų salę, kur vyko 3-4 klasių mokinių viktorina „Šypsausi gimtajam kraštui“. Pasibaigus viktorinai visi renginio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir diplomais.

DSC 0476

DSC 0478

DSC 0512

IMAG2511