Kalvarijos gimnazijoje vyko pilietiškiausios klasės rinkimai. Įvairių klasių mokiniai dalyvavo veiklose, kurios apjungė Lietuvos šimtmečio minėjimą: puošė savo klasių kabinetus, dalyvavo gimnazijos šventėje „Mano širdis – šeima ir mokykla“, ruošė sveikinimus – skrajutes, kurias Vasario 16–ąją įteikė miestelėnams.

Aktyviausios klasės kūrė eilėraščius Lietuvai, pynė trispalves pynutes iš siūlų, kurias dovanojo gimnazijos pradinių klasių mokiniams, piešė piešinius. Vyresnių klasių mokiniai surengė eilėraščių apie tėvynę meninio skaitymo konkursą, viktoriną „Ką žinai apie Lietuvą?“ bei Kalvarijos savivaldybės gyventojams į pašto dėžutes įmetė net šimtą savo sukurtų atvirukų - sveikinimų Valstybės šimtmečio proga.

Džiaugiamės klasių iniciatyva ir skelbiame pilietiškiausios klasės rinkimų rezultatus:
I vietą iškovojo ir ekskursiją į Vilnių laimėjo – 5c klasė, sveikiname klasės vadovę Rasą Sukackienę!  II vieta atiteko – 5b klasei (klasės vadovė Laima Burinskienė), III vieta – Ib klasei (klasės vadovė Asta Grigaitienė). Visos rinkimuose dalyvavusios klasės bus apdovanotos saldžiomis dovanėlėmis.

hh

IMAG0849

IMAG0899

IMAG0910

IMG 1306