Gegužės 9 d. vakarą Kalvarijos gimnazijos Aktyvių tėvų klubo nariai ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rosita Stanevičienė pakvietė gimnazijos mokinius, jų tėvelius, mokytojus į integruoto projekto „Mylinti šeima – laimingas vaikas – sėkminga mokykla“ užsiėmimą „Augame ir mokomės kartu: pažintis su keramika“.

Keramikos paslaptimis dalijosi mokytojai Sandra Raibikienė ir Vytautas Kalinauskas. Užsiėmimo metu turėjome puikią galimybę ne tik pasimokyti ir geriau pažinti vienas kitą, bet ir puikiai praleisti laiką. Atsisveikindami vienas kitam linkėjome: „Iki kitų susitikimų!”

Dėkojame mokytojams Sandrai ir Vytautui už įdomią patirtį. Tikimės, kitame susibūrime mūsų bus dar gausesnis būrys.

  

Aktyvių tėvų klubo narių vardu

Laima Gruodienė

IMG 2483

IMG 2487

IMG 2520

Daugiau nuotraukų rasite nuotraukų galerijoje