Birželio 1 diena - Tarptautinė vaikų gynimo diena. Kalvarijos savivaldybės kultūros centras bei Kalvarijos švietimo ir ugdymo skyrius šia proga savivaldybės mokiniams, jų tėveliams tradiciškai surengia šventę. Šiais metais kultūros centro darbuotojai šventės dalyviams padovanojo spektaklį „Obuolių pasaka", kurio intarpuose šoko meno mokyklos, kultūros centro bei Kalvarijos gimnazijos šokėjai.

Šventės metu buvo apdovanoti geriausiai besimokantys mokiniai, laimėję įvairiose olimpiadose bei užėmę prizines vietas. Dovanas įteikė Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis bei Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėja Danutė Lisauskienė. Buvo apdovanoti 34 mūsų gimnazijos mokiniai.

Išskirtiniai nominantai buvo 3b klasės mokiniai, kurie dalyvavo Lietuvos mokinių kūrybiniame konkurse „Augdamas kuriu, tave kartu kviečiu“ ir laimėjo tiriamųjų darbų bei video reportažų kategorijose.

IMG 4179

IMG 4191

IMG 4268

IMG 4271

IMG 4291

IMG 4299