Šių metų sausio 21-23 dienomis, Raseinių r. vyko projekto „Socialinis sufleris“ mokymai, kuriuose dalyvavo keturios Lietuvos mokyklos: Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla ir Kalvarijos gimnazija. „Socialinio suflerio“ projektas padeda bendruomenėms tapti darnesnėms ir skatina jaunimo iniciatyvumą. Projekte jau dalyvavo 85 mokyklos.

Trijų dienų mokymuose jaunimas buvo supažindintas ir praktiškai išbandė mąstymo modeliavimo (eng. design thinking), lego ir minčių žemėlapio metodikas, kurių dėka ugdė lyderiškumo ir socialinius gebėjimus, ieškojo savo mokyklos bendruomenės problematikos bei sprendimo būdo. Visos mokymuose dalyvavusios mokyklų komandos iki mokslo metų pabaigos įgyvendins savo socialinius projektus vietos bendruomenėse.

Kalvarijos gimnazijos komandą sudaro I-ų ir II-ų gimnazinių klasių mokiniai: Karolina Masionytė, Milda Dulinskaitė,  Edvardas Leonavičius, Rokas Kriščiukaitis ir neformaliojo švietimo organizatorė Paulina Nešukaitytė.

Daugiau apie programą rasite interneto svetainėje www.socialinis-sufleris.lt

 

IMG 9116

IMG 9156

IMG 9164

IMG 9168

IMG 9201