Kovas paskelbtas sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ. Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriuje ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės „Šypsenėlė“ ugdytiniai kartu su mokytoja Loreta Vasikonyte ir mokytojos padėjėja Dale Zaveckiene taip pat mielai prisijungė prie šios iniciatyvos.

Kiekvieną savaitę vyko vis naujos veiklos. Savaitė prasidėjo gražia akcija „Draugystės diena“, vykusio pokalbio metu diskutavo šiomis temomis: Kas yra patyčios? Kaip atpažinti patyčias? Kas tampa patyčių taikiniu? Kas tyčiojasi ir kodėl? Kodėl sunku kalbėti apie patyčias? Kaip apsisaugoti nuo patyčių? Kaip padėti?. Vaikučiai buvo skatinami būti draugiškais, nesityčioti vieni iš kitų, taikiai spręsti iškilusias problemas.

Kiekvieną savaitę taip pat buvo skirta diena edukacinių filmukų žiūrėjimui ir jų aptarimui. Vaikučiai žiūrėjo ir aptarė edukacinius filmukus: „Bjaurusis ančiukas“, „Obuolių maišas“, „Trys paršiukai“,  „Gaidys ir spalvos“. Atliko kūrybinius darbelius tema „Draugystė“, papuošė ,,Draugiškų rankyčių medelį“, šoko „Draugystės traukinuką“ . Jusevičių skyriaus ugdytiniai vykdė akciją praeiviams, dovanojo po mažą širdelę ir palinkėjo visuomet būti draugiškais ir tolerantiškais. Taip pat vyko draugiškos sporto varžybos.

Vaikai kovo mėnesį užbaigė papuošdami „Linkėjimų pievelę“ pačių pagamintomis gėlytėmis su linkėjimais.

1

3

4

5

6

7