Balandžio 18 d. trisdešimt vyresniųjų klasių mokinių susirinko į respublikinio 24-ojo konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ finalą, kuris vyko kunigaikščio Vaidoto mechanizuotame pėstininkų batalione Rukloje. Dėl teisės į jį patekti varžėsi daugiau nei 220 mokinių. Finale mokiniai turėjo atsakyti į ekspertų komisijos sudarytus įvairius karybos istorijos, saugumo ir gynybos aktualijų klausimus.

Mūsų gimnaziją atstovavo jau penktą kartą šiame konkurse dalyvaujančios IIIb klasės mokinė Aivara Šitkauskaitė ir IVb kl. mokinė Justina Galinytė. Justina, nugalėjusi savo pogrupyje, pateko tarp šešių geriausiųjų, užėmė 5 vietą ir buvo apdovanota planšetinių kompiuteriu bei kitomis dovanomis. SVEIKINAME JUSTINĄ.

Abi mokines konkursui ruošė istorijos mokytojas Algimantas Babeckas.

ba

bab