Balandžio 12–13 d. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko Respublikinis anglų kalbos konkursas.

Konkurse dalyvavo 9–10 kl. (I–II gimnazijos klasių) mokiniai. Visi 79 dalyviai į šalies etapą pateko sėkmingai įveikę 2-ąjį rajoninį turą ir surinkę daugiausia balų rašymo bei kalbėjimo užduotyse. Kalvarijos savivaldybei atstovavo Kalvarijos gimnazijos IIa g. klasės mokinys Edvardas Leonavičius

Dalyviai atliko šias integruotas konkursines užduotis:

- klausymo ir rašymo užduotis – pažiūrėję vaizdo prezentaciją, rašė straipsnį;

- monologas – perskaitę lietuvišką naujieną, komentavo ją angliškai;

- dialogas – perskaitę straipsnelį anglų kalba, diskutavo ir keitėsi nuomonėmis poroje.

 

Užduočių tematika apėmė aktualius socialinius, žmonių tarpusavio bendravimo, asmeninių ir visuomeninių vertybių klausimus. Komandinės kūrybinės užduotys buvo dvi: „Lobių paieška“ Palangos mieste ir kūrybiniai komandų pristatymai. Šeštadienį vyko protų mūšis. Entuziazmo pasigalynėti netrūko. Mūšio tematika apėmė Žemaitijos, pajūrio krašto istoriją, geografiją, kultūrą, garsius žmones.

Mokinius atlydėjusiems mokytojams buvo suorganizuoti keli seminarai. Seminarus vedė LCC ir JAV ambasados lektorės. Tematika – užduočių metodo taikymas projektiniame darbe (lektorė Robin Gingerich) ir formuojamasis vertinimas ugdymo procese (lektorė Cristina Berry).

Vertinimo komisija buvo sudaryta iš 20 vertinimo komisijos narių. Mokinių darbus vertino šalies mokytojai bei dėstytojai.

“Tai buvo puiki patirtis ir savęs išbandymas”, - dalinasi mintimis Edvardas Leonavičius.

Mokinį ruošė anglų kalbos mokytoja Ingrida Adaškevičienė.

IMG 20190413 141254

IMG 20190418 090643