Rugsėjo 17 dieną bibliotekos vedėja Ina Šatienė ir lietuvių kalbos mokytoja Vilma Bernatonytė 5c klasės mokiniams gimnazijos bibliotekoje pravedė informacinių gebėjimų ugdymo pamoką „Bibliotekos fondas ir jo panaudojimo galimybės“.

Jos tikslas – ugdyti sąmoningą ir kryptingą knygos bei informacijos paiešką, atskirti grožinę ir mokomąją literatūrą. Bibliotekos vedėja mokiniams paaiškino kaip naudotis bibliotekos katalogais, kaip reikalingą informacijos šaltinį rasti fonde, kaip rasti reikalingos informacijos enciklopedijose, žodynuose, žinynuose. Penktokai susipažino su bibliotekos abėcėliniu katalogu ir jo paskirtimi, knygų išdėstymu lentynose, išmoko susirasti knygą pagal autorių, atskirti grožinę ir mokomąją literatūrą. Lietuvių kalbos mokytoja vaikus supažindino su rekomenduojamų knygų sąrašu. Mokiniai išsirinko po norimą knygą ir pasižadėjo būti gerais bibliotekos skaitytojais.