Rugsėjo 26-ąją švenčiama Europos kalbų diena. Kalvarijos gimnazijos mokinių grupė šventę paminėjo integruotų veiklų diena - ,,Kalbų įvairovė”, kuri vyko Europos namuose, Vilniuje.

Moksleiviai rotacijos būdu galėjo išbandyti 4 interaktyvias užduotis, kurių metu plačiau susipažino su ES bei pasaulio kalbomis. Kiekviename etape dalyvavo apie 40 moksleivių iš Vilniaus Simono Konarskio mokyklos, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos ir Kalvarijos gimnazijos. Žaidimus kuruoti padėjo užsieniečiai, į Lietuvą atvykę pagal ES programas.

Mokiniai galėjo išbandyti savo žinias ne tik interaktyviuose žaidimuose, pabendrauti su užsieniečiais iš įvairių šalių (Ispanijos, Graikijos, Armėnijos, Turkijos, Azerbaidžiano, Gruzijos), bet ir palyginti savo gebėjimus su kitų mokyklų mokiniais.

Anglų kalbos mokytojos Ingrida Adaškevičienė, Asta Liukaitienė