Spalio 25 d. Kalvarijos gimnazijos 3-5 klasių mokiniai, minint Europos kalbų dieną, piešė ir karpė rankeles, ant jų surašė pasisveikinimus ir atsisveikinimus įvairiomis Europos tautų kalbomis, o rugsėjo 26 dieną papuošė Kalvarijos gimnazijos aplinką.

Rugsėjo 26 dieną Kalvarijos gimnazijoje taip pat lankėsi nacionalinio projekto ,,Pasaulio universitetai Lietuvos mokykloms" dalyviai iš Azerbaidžano ir Bosnijos-Hercegovinos.

Azerbaidžanietis Murad Asgarov, studijuojantis Vytauto Didžiojo universitete, pristatė savo gimtąją šalį, kalbą ir kultūrą. Pasakodama apie Bosniją-Hercegoviną, Amela Brcaninovic visus nustebino žinia, jog jos šalyje yra trys prezidentai, atstovaujantys tris skirtingas etnines bendruomenes: kroatus, serbus ir bosnius.

Bendraudami su svečiais mokiniai daug sužinojo apie jų šalis, kalbas ir papročius, uždavė klausimų ir jau laukia kitų susitikimų su projekto dalyviais.