Spalio 10 diena – Pasaulinė košės diena. Šiai dienai paminėti vyko edukacinė programa, kurioje Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriaus ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės „Šypsenėlė“ mokytoja Loreta Vasikonytė ir mokytojos padėjėja Dalė Zaveckienė supažindino vaikučius su sveikos mitybos principais bei košės nauda.

Mokytoja vaikams pasakojo apie pusryčių svarbą, ką sveikiausia rinktis, apie grūdines kultūras, prisiminė, iš ko verdamos košės. Vaikučiai atliko smagias užduotis, žiūrėjo filmuką „Galiūnų košė“, šoko lietuvių liaudies ratelį „Virė virė košę“, skanavo įvairių rūšių košes. Sočiai pavalgę, vaikučiai piešė skaniausios košės receptą.

Tikime, kad žinios labai svarbios, todėl geru pavyzdžiu norime parodyti, kad košė – maistingas produktas. Sveikos mitybos principus ir košės naudą vaikučiai prisimins.