2019 m. spalio 25 dieną nuotaikinga Rudenėlio šventė atkeliavo į Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriaus ikimokyklinę ir priešmokyklinę ugdymo grupę „Šypsenėlės“. Šventę organizavo Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriaus ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės „Šypsenėlės“ mokytoja Loreta Vasikonytė ir mokytojos padėjėja Dalė Zaveckienė.Jos stengėsi šventę organizuoti taip, kad visiems būtų linksma ir įdomu, kad būtų gilinamos vaikučių žinios.

Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriaus ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės „Šypsenėlės“ vaikučiai nutarė pasipuikuoti tuo, ką savo darže užaugino, ką jų mikliosios rankelės sukūrė, todėl iš pat ryto ugdymo grupę papuošė darbeliais iš sodo ir daržo gėrybių. Į spalvingais rudeniniais lapais pasipuošusią ugdymo grupę rinkosi vaikučių tėveliai, Kalvarijos gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Milda Alesiūtė, Kalvarijos gimnazijos socialinė pedagogė Mireta Greviškienė ir kiti svečiai. Ugdymo grupėje puikavosi kūrybinių darbelių parodėlė „Rudens gėrybės“.

Ugdymo grupės vaikučiai kartu su Kirmėliuku pakvietė tėvelius pažiūrėti Rudenėlio šventės. Visi kartu ėjo paklausyti dainelių, pažiūrėti lietuvių liaudies šokio „Pupa“ ir išgirsti eilėraštukų apie rudenėlį. Veiklų metu vaikučiai įtvirtino įgytas žinias apie rudens darbus daržuose, soduose, laukuose, jų derlių. Kirmėliukas padėkojo vaikučiams už koncertėlį ir aktyvų dalyvavimą rudens gėrybių parodėlėje.

Šventės pabaigoje Kirmėliukas pakvietė visus pasivaišinti gardžiu obuolių pyragu ir šviežiai spaustomis obuolių sultimis. Visi vaišinosi, ragavo, skanavo. Nuotaikinga šventė baigėsi, bet niekas neskubėjo skirstytis, dar ilgai dalijosi šventės įspūdžiais. Kirmėliukas vaikučiams priminė, kad vaisiai, uogos, įvairios daržovės yra sveikatos ir vitaminų šaltinis.

Po Rudenėlio šventės vyko tėvelių susirinkimas.

Straipsnis ir nuotraukos Audriaus Šatkausko

 

rudenelio svente 6

rudenelio svente 7

rudenelio svente 8

rudenelio svente 9

rudenelio svente 10