svm svd1

Šiais mokslo metais Kalvarijos gimnazijoje buvo įgyvendinamas projektas „Sveikas maistas - sveikas vaikas“. Vienas iš projekto uždavinių buvo mokyti moksleivius taisyklingai prižiūrėti dantis.

Gruodžio 4 dieną Kalvarijos gimnazijoje vyko paskaita bei praktiniai mokymai - „Sveikas maistas – sveiki dantys“ priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniams ir 1 klasių mokiniams. Renginį žaismingai pradėjo dantukų fėjos su daina apie dantų priežiūrą. Kiekviena klasė į renginį atsinešė jau pagamintus plakatus „Draugiškas ir nedraugiškas maistas dantukams“, juos pristatė.

Renginio metu Marijampolės visuomenės sveikatos biuro specialistė Neringa Janulionytė mūsų mažiesiems mokinukams papasakojo, kaip taisyklingai valytis dantis. Dantukų fėja kiekvienam dalyvavusiam moksleiviui įteikė „Dantukų valymo dienoraštį“ ir padovanojo po dantų šepetėlį.

Visi labai gerai žino, kad saldumynai ir gazuoti gėrimai gadina dantų emalį. Vietoje saldumynų reikia valgyti šviežius vaisius, riešutus, daržoves. Gerti vandenį, pieną, natūralias sultis.

Dėkoju 5a klasės mokiniams ir Marijampolės visuomenės sveikatos biuro specialistėms už pagalbą organizuojant šį renginį.

Socialinė pedagogė
Mireta Greviškienė

sv sd2

sv sd3

sv sd4sv sd5

sv sd6

Jussk

Nemsk