IMG 8348
Jau aštuntąjį kartą Kalvarijos gimnazijos bibliotekininkės pakvietė gimnazijos bendruomenę prisijungti prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos ir toliau globojamos respublikinės akcijos „Knygų Kalėdos“.

Dėkojame mūsų skaitytojams, padovanojusiems bibliotekai knygų. Tai 1b klasės mokinės: Evita Bansevičiūtė, Ugnė Januškaitė ir Gabrielė Levuškinaitė; 2a klasės mokinė Emilija Galinytė; 2b klasės mokiniai: Aidas Puodžiūnas ir Rokas Vyšniauskas; 3b klasės mokinė Elzė Palšytė; 4a klasės mokinės: Karolina Česnulytė, Justė Pučinskaitė ir Auksė Vaškevičiūtė; 4c klasės mokiniai: Augustas Lukoševičius ir Deimantė Radzevičiūtė; 5b klasės mokiniai: Viltė Karaliūtė, Vilius Karalius, Beata Pauliukonytė ir Kamilė Venslauskaitė; 7a klasės mokinys Vilius Venslauskas; 1c bei IVb klasių mokiniai.

Visiems nuoširdžiai dėkojame. Jūsų dėka biblioteka gavo 20 naujų knygų.

Bibliotekininkės
IMG 8356

IMG 8357

IMG 8358

IMG 8359