Pirma
Laisvė – pirmasis ir tikrasis žmogaus ir visos tautos laimės ir gerovės šaltinis. Viena didžiausių bausmių žmogui – laisvės atėmimas, nes, prarasdamas laisvę, asmuo tarsi netenka ir savo galių, savo balso, savojo „aš“. Netekti laisvės – netekti galimybės augti ir tobulėti.

Sausio 13-ąją Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriaus ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės „Šypsenėlė“ ugdytiniai kartu su mokytoja Loreta Vasikonyte ir mokytojos padėjėja Dale Zaveckiene paminėjo Laisvės gynėjų dieną. 8.45 val. ryto languose sužibo žvakelės – gyvybės, atminties, susikaupimo simbolis. Vaikučiai ir mokytojos paskendo rimtyje bei susimąstyme.

Tylos minute buvo pagerbti tie, kurie žuvo už laisvę. Minėjimo metu buvo demonstruojamos skaidrės ir dokumentinis filmas „Sausio 13-osios įvykiai“. Laisvės gynėjams atminti buvo surengta kūrybinių darbelių parodėlė. Pusės valandos trukmės vaizdai ir pasakojimas prikaustė ugdytinių dėmesį. Buvo viskas aišku ir suprantama -  abejingų neliko.

antra

antra2

trecia