logoSaugesnio interneto diena (Safer internet day), tai daugelyje pasaulio šalių minima iniciatyva, kuri tapo svarbiu įvykiu informacinio raštingumo kalendoriuje. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

2020 metų Saugesnio interneto dienos šūkiu „KURKIME GERESNĮ INTERNETĄ KARTU!“ skatinama visus prisijungti prie judėjimo, dalyvauti jame ir išnaudoti visas interneto galimybes, jungiant žmones vienam tikslui – kurti geresnį ir saugesnį internetą!

Vasario 11-ąją dieną Kalvarijos gimnazijos skaitykloje 5 klasių mokiniai stebėjo Saugaus interneto pamoką su Gustavu, kurią vaikams vedė žinomas TV personažas Gustavas ir saugaus elgesio internete ekspertė Inga Manelytė. Mokiniai susipažino su saugaus interneto pagrindais, sužinojo, kad neapgalvoti ketinimai internete gali turėti liūdnų pasekmių.

pirma

antra

trecia