pirma

Rugsėjo mėnesį Kalvarijos gimnazijoje vyko paskaita 1 klasių mokiniams apie saugų eismą. Pirmokus aplankė Marijampolės AVPK Kalvarijos policijos komisariato vyr. specialistė Daiva ir policijos šuo Amsius. Mokiniai žiūrėjo mokomąjį filmą apie saugų eismą. Buvo primintos pagrindinės taisyklės: kaip pereiti gatvę, kaip elgtis išlipus iš autobuso, kaip taisyklingai užsidėti atšvaitą. Mokinukai pasakojo, kaip jie keliauja į mokyklą ir atgal į namus. Prisiminė matytas situacijas keliuose, gatvėse, jas aptarė.

Lapkričio mėnesį dalyvavome prevenciniame renginyje „Būk saugus ir saugok kitus kelyje", skirtame paminėti Pasaulinę dieną žuvusiems eismo įvykiuose atminti.
Kad tikrai žinotų, kaip svarbu būti saugiam ir išmanyti taisykles, pirmokai užtvirtino savo žinias atlikdami tiriamąjį darbą „Eismo ABC =Pirmoko ABC”. Vaikai piešė piešinius saugaus eismo tema ir rinko žodžius, kuriuos sudėję tam tikra tvarka gavo istoriją, iš kurios pasimokė, kad reikia būti atsakingiems ir atidiems kelyje, kad išvengtų nelaimės.
Mokinių darbai pateko tarp geriausių darbų Lietuvos mokinių kūrybinių darbų konkurse „Augdamas kuriu, tave kartu kviečiu“. Geriausių darbų autoriai buvo pakviesti į baigiamąjį renginį Kaune, BMW KRASTA AUTO salone. Vaikų čia laukė staigmena – ekskursija po BMW saloną, pažintis su naujausių modelių automobiliais.
Visiems laureatams rėmėjai įteikė įsteigtus prizus, organizatoriai – laureatų diplomus.
Susitikimo su pareigūnais metu įgytos žinios tikrai pravers ateityje, padės saugoti save ir kitus kelyje.
Pirmokai pažadėjo būti supratingi, atsakingi, matomi ir saugūs.

antra

trecia

ketvirta

penkta