PIRMA 75 – oji gimnazijos abiturientų laida vasario 28 d. linksmai ir išradingai šventė šimtadienį. Kartu su abiturientais pasidžiaugti jų švente į gimnazijos iškilmių salę susirinko ne tik dvyliktokų tėveliai, svečiai, mokytojai, bet ir buvę abiturientai. 

 Nuskambėjus pirmiesiems šventės akordams, prasidėjo abiturientų kelio į žvaigždes epopėja. Iš scenos skambėjo šmaikštus žodis, lyriška daina, tango ritmu sukosi merginos... Pasukus laiko rodyklę atgal, dvyliktokus išradingai pasveikino pirmosios mokytojos.
Artėjant šventės kulminacijai, abiturientus sveikino Kalvarijos savivaldybės meras V. Plikaitis, gimnazijos direktorė D. Kavaliauskienė bei staigmeną paruošę gimnazijos vienuoliktokai. Skambėjo viena mintis – laimingo kelio atrandant ir įžiebiant savąją gyvenimo žvaigždę...

 

antra

trecia

sokis2

sokiss

paskutine