1 Kaziuko kermošius Jusevičių skyriuje

2020 m. kovo 4 d. Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriuje ikimokyklinėje ir priešmokyklinėje ugdymo grupėje „Šypsenėlė“ su trenksmu vyko Kaziuko kermošius. Kvepėjo sausainiais, pyragais, riestainiais, keksiukais, čežėjo dailiai įpakuoti skanumynai… Visi su nekantrumu laukia Kaziuko kermošiaus!!!!

Kaziuko mugė, kurios tikslas – supažindinti vaikučius su Kaziuko mugės papročiais, amatais, pirkimo ir pardavimo įgūdžiais. Ir štai….. Mugės pradžia!!! Kaziuko kermošiuje buvo galima pirkti, parduoti, mainytis, dovanoti. Vieni perka, kiti parduoda, salėje smagus šurmulys!!! Ko tik nebuvo: papuošalų, medinių šaukštų, nuostabių gėlių, vaškinių žvakių, kosmetikos, žaisliukų, nėrinių, gardžių saldumynų. Vaikučiams buvo labai įdomu dalintis riestainiais, savos kūrybinius darbelius dovanoti, vertais karoliais keistis, gardžius saldumynus parduoti. Ką pardavė, ką padovanojo, kiek uždirbo, tiek ir panaudojo. Nė vienas apsilankęs mugėje neišėjo tuščiu krepšeliu. Kaziuko kermošiaus pabaigoje įteikti prizai „Perkamiausios prekės“ ir „Įdomiausios prekės“ pardavėjams bei „Originaliausiam prekybininkui“. Perkamiausia prekė, kuri išgaravo, kaip kamparas, tai vaisių želė, keksiukai, pyragėliai. Įdomiausia prekė buvo dekoruoti siuvinėti kūrybiniai darbeliai, kuriuos bus galima panaudoti, per ugdymus veiklas. O „Originaliausiais prekybininkais“ tapo ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės mergytės, kurios labai meistriškai sugebėjo išparduoti savo darbo vertus papuošalus, saldumynus.

2 Kaziuko kermošius Jusevičių skyriuje

3 Kaziuko kermošius Jusevičių skyriuje