2019 m. sausio 11d. įvyko chemijos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas. I vietos diplomais apdovanotos Kalvarijos gimnazijos mokinės Gerarda Jocytė (II b klasė) ir Aivara Šitkauskaitė (III b klasė),  II vietos laimėtoja tapo Greta Burinskaitė (III a klasė).

Sveikiname Gerardą, Aivarą ir Gretą bei jų mokytoją D.Jarašienę.

Kalvarijos savivaldybės 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje III b klasės gimnazistė Mėta Sinkevičiūtė tapo I vietos laimėtoja, o tos pačios klasės gimnazistė Laurita Abramavičiūtė – II vietos laimėtoja.

Sveikiname Mėtą ir Lauritą bei jų mokytoją G.Guzavičienę.

6-ajame respublikiniame kūrybinių darbų konkurse „Augdamas kuriu, tave kartu kviečiu“ 3 c klasės mokiniai Vilius Karalius ir Viltė Karaliūtė užėmė II vietą, 3 b klasės mokinė Beata Pauliukonytė – III vietą, o tos pačios klasės mokinei Vakarei Adamavičiūtei įteikta padėka. Konkursas vyko Alytaus Šaltinių pagrindinėje mokykloje.

Sveikiname pradinukus ir jų mokytojas – A.Pauliukonienę ir I.Karalienę.

Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etape Paulius Klevinskas, 4 b klasės mokinys, ir 3 a klasės mokinys Ignas Pupka užėmė III vietą.

Sveikiname pradinukus ir dėkojame jų mokytojoms – I.Čirvinskienei ir L.Vanslauskienei.

Kalvarijos savivaldybės istorijos olimpiadoje Teresė Pučinskaitė, IV a  klasės gimnazistė, užėmė I vietą,  Justina Galinytė, III b klasė - II vietą. Džiaugiamės mokinių rezultatais, dėkojame istorijos mokytojui A.Babeckui.

Kovo 11-osios išvakarėse Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vyko Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokiniams.

Kalvarijos savivaldybės rusų kalbos olimpiadoje Greta Burinskaitė, II c klasės gimnazistė, užėmė I vietą,  Aivara Šitkauskaitė, II c klasė - II vietą, o Dominykas Palšis, II c klasė - III vietą. Džiaugiamės mokinių rezultatais, dėkojame rusų kalbos mokytojai N.Šiupšinskienei.

Kalvarijos savivaldybės III (11) klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje Eimantas Svitojus, III a klasės gimnazistas, užėmė I vietą, o Ieva Radzevičiūtė, III a klasės gimnazistė, - III vietą. Džiaugiamės mokinių rezultatais, dėkojame anglų kalbos mokytojai metodininkei G.Guzavičienei.

Martynas Arbačiauskas, III b klasės gimnazistas,  Lietuvos mokinių informatikos olimpiados savivaldybės etape laimėjo I vietą. Sveikiname Martyną ir jo mokytoją A.Burinską.