Sudaryti asmenybės ūgčiai efektyvaus ugdymosi galimybes – tai 2017 metų Kalvarijos gimnazijos prioritetinė veiklos kryptis. Gabių mokinių ugdymas ir jų motyvacijos skatinimas -  priemonė, padedanti įgyvendinti šią veiklos kryptį.

Gabių mokinių, 2016 – 2017 mokslo metais dalyvavusių olimpiadose ir konkursuose, laimėjimai:

 

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Padėka

Diplomas

Olimpiados

11

13

11

-

-

Konkursai

4

3

4

24

11

 

2016-2017 m.m. iš viso gautas 81 apdovanojimas.  Šalies konkursuose ir olimpiadose gauti 22 apdovanojimai, savivaldybės – 40, regiono ir zonos konkursuose 13 apdovanojimų, o tarptautiniame KENGŪROS konkurse 6 mokiniai pripažinti geriausiais savivaldybėje.  Per mokslo metus  prizines vietas laimėjo, diplomais ir padėkomis buvo apdovanoti 52 gimnazijos mokiniai.

Geriausiai olimpiadose ir konkursuose sekėsi Martynui Arbačiauskui, II b klasės gimnazistui, Aivarai Šitkauskaitei, I c klasės gimnazistei, Gretai Burinskaitei, I a klasės gimnazistei, Timėjai Gradickaitei, IV a klasės gimnazistei, Vikai Jaskevičiūtei, III b klasės gimnazistei, Volodimyr Krasitskyy, II a klasės gimnazistui, Teresei Pučinskaitei, III b klasės gimnazistei, Mantui Dulinskui, III a klasės gimnazistui, Vakariui Pauliukoniui, 4 a klasės mokiniui.

Dėkojame visiems olimpiadų ir konkursų dalyviams, laimėtojams bei juos ruošusiems mokytojams.