Šiais mokslo metais, per mokinių rudens atostogas, spalio 30 d. ir lapkričio 2-3 d., gimnazijoje vyko dienos stovykla „Būk aktyvus!“. Dalyviai – 2-5 klasių mokiniai.

Stovykloje veikė: fizinio aktyvumo, meno studijos, sveiko maisto virtuvė „Draugiški pietūs“. Vaikai „liejo“ savo emocijas kurdami vandenyną, „laužė“ galvas tverdami paveikslus iš dėlionių. Taip pat žaidė  netradicinius fizinio aktyvumo žaidimus: „Salės ritulys su šluotomis“, „Paklodės futbolas“,  „Per pelkes per balas“, kvadratą su gimnastikos kamuoliu ir kt.

Stovyklos dalyviai tarp užsiėmimų lavino koordinaciją, stiprino kūnus, eikvojo susikaupusią energiją ant batutų, kuriuos mūsų gimnazijai paskolino Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.  Vaikai lavino  bendravimo įgūdžius, mokėsi priimti sprendimus ir atsakomybę už save, ir  komandą.  Po visų užsiėmimų vaikai vaišinosi sveikais pietumis.

Stovykloje užsiėmimus vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rasa Brokienė  ir socialinė pedagogė Renata Vaitulionienė, o pietus stovyklos dalyviams ruošė gimnazijos valgyklos darbuotojos.

Programa finansuota  iš Kalvarijos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

1

2

3