Balandžio 27 dieną Klaipėdoje vyko respublikinis moksleivių konkursas ,,Jūrų keliais 2018’’. Šiais metais konkursas vyksta dviem etapais: balandžio 27 dieną varžėsi moksleivių komandos iš įvairių Lietuvos miestų, o gegužės 4 dieną  varžysis tik Klaipėdos gimnazijų mokinių komandos.

Kartu su mūsų gimnazijos mokinių komanda rungėsi Akmenės r. Akmenės gimnazija, Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija, Birštono gimnazija, Joniškio Aušros gimnazija, Kauno rajono Babtų gimnazija, Radviliškio Lizdeikos gimnazija, Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija, Tauragės Versmės gimnazija, Telšių Žemaitės gimnazija, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, Vilniaus Žvėryno gimnazija.

Jubiliejinio konkurso „Jūrų keliais 2018“  atidarymas vyko ne tradiciškai. Įprastai jis vyksta Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos sporto salėje, o  šį kartą – skvere, prie burlaivio „Meridianas“. Aikštėje sumaniai ir šmaikščiai prisistatė visos dvylika  komandų. Karinių jūrų pajėgų pučiamųjų orkestras palaikė šventinę nuotaiką ir kovinę dvasią. Vėliau buvo sušoktas bendras šokis „Flesh Mob”, kurį vedė  Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro artistas Donatas Bakėjus.

Jūreivystės mokykloje konkurso dalyvių laukė nemenki iššūkiai. Komandų nariams teko parodyti savo sugebėjimus dujų labirinte, navigaciniame treniruoklyje, užsiropšti ant gelbėjimosi plausto, suteikti pirmąją pagalbą, traukti virvę ir kt. Šiais metais mūsų mokinių komanda pirmąją vietą iškovojo virvės traukime.

Pirmą vietą iškovojo ir nemokamai AB „DFDS Seaways“ keltu į Švediją plauks Akmenės r. Akmenės gimnazijos komanda. Mūsų gimnazijos komanda iškovojo garbingą 5 – ąją vietą. Uosto direkcija parengė tikrą staigmeną konkurso dalyviams - padovanojo 10 kg sveriantį didžiulį tortą su fejerverkais. 

Konkursui pasiruošti ir jame dalyvauti mokiniams padėjo Renata Vaitulionienė ir Rasa Brokienė