2018 m. lapkričio 6 dieną Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyrius kvepėjo pyragais, nes ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės „Šypsenėlė“ vaikučiai bei mokytoja Loreta Vasikonytė ir mokytojos padėjėja Dalė Zaveckienė paminėjo ,,Pyragų dieną“. Iš atsineštų maisto produktų vyko pyrago kepimo edukacinis užsiėmimas. Vaikučiai susipažino su pyrago gaminimo eiga.

 Visi skaičiavo, kiek kiaušinių reikės pyragui pagaminti, kiek dėti cukraus, kiek pasverti sviesto, kiek sodos, kiek šaukštų miltų berti. Gautą  tešlą minkė, kočiojo. Įdomu buvo stebėti, kaip atsakingai vaikučiai formavo pyragus, kaip pasitelkė savo fantaziją. Mažieji labai nekantravo, smalsavo, kada jau bus iškepę  pyragai, o iškepusius pyragus puošė cukraus pudra. Visiems buvo įdomu pasigėrėti ir paskanauti  su meile pagamintų gardžių kepinių.

Vaikučiai džiaugėsi edukaciniu užsiėmimu ir, tikimės, kad šią pamoką išmoko puikiai - įgavo naujų potyrių bei žinių. Juk pyragą galima kepti ir su proga, ir be progos, nes pats pyragas tampa proga dalintis.

Mokytoja Loreta Vasikonytė ir mokytojos padėjėja Dalė Zaveckienė visiems vaikučiams padėkojo už  gerumą ir bendrą darbą !

 

2 Pyragų diena Jusevičiuose

3 Pyragų diena Jusevičiuose

4 Pyragų diena Jusevičiuose

5 Pyragų diena Jusevičiuose

6 Pyragų diena Jusevičiuose

7 Pyragų diena Jusevičiuose