Šiemet saugaus eismo žinių varžytuvės „Saugok save ir kitus“ yra skirtos Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos organizuojamos saugaus eismo keliuose savaitei paminėti. Varžytuvių tikslas – patikrinti ir įtvirtinti mokinių saugaus eismo žinias, lavinti pastabumą, skatinti komandinį darbą. 

Varžytuvių finaliniame etape dalyvavo 5-6 klasių šalies komandos kartu su mokytojais iš Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos, Vilniaus Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos, Panevėžio Raguvos gimnazijos, Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazijos, Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos ir net dvi komandos iš Kalvarijos gimnazijos. 

Varžytuvių metu komandos pristatė scenines miniatiūras, mokiniai ir jų mokytojai varžėsi trikovėse, visi linksminosi judriojoje pertraukoje.

Visi varžytuvių dalyviai gavo atminimo dovanas.

IMG 6696

IMG 6703

IMG 6711

IMG 6713