visi
2019 m. gruodžio 17 d. (antradienį) Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyrius kvepėjo kūčiukais,

nes ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės „Šypsenėlės“ vaikučiai kartu su mokytoja Loreta Vasikonyte ir mokytojos padėjėja Dale Zaveckiene kepė kūčiukus ir buvo supažindinti su šio kūčiukų kepimo tradicijomis, jų prasme. Buvo daug linksmo klegesio ir baltų miltuotų nosyčių. Su užsidegimu vaikučiai kočiojo tešlą ir formavo kūčiukus, bet labiausiai patiko juos ką tik iškeptus  ragauti. Dalė Zaveckienė teigė „kad kūčiukai savo išvaizda gali atrodyti vienodi, tačiau į pirktinius kūčiukus niekas neįdės tos vaikiškos laimės ir džiaugsmo, tikėjimo ir juoko, kuris sklinda iš vaikų rankų, gaminant kūčiukus. Nuo seno kūčiukus gamino šeimos mažiausieji“. Vaikučiai džiaugėsi edukaciniu užsiėmimu, klausėsi pasakojimo apie Šv. Kūčių vakaro ir Šv. Kalėdų tradicijas, žaidė edukacinius žaidimus, pasitikrino savo žinias apie šventines tradicijas. Visų užsiėmimų metu čia vyravo ramybės, jaukumo ir laukimo atmosfera. Kepant kūčiukus buvo prisiminta jų simbolinė prasmė, papročiai ir tradicijos.
antra
tforma
finalas